single

Zestaw lakierów hybrydowych - czy to się opłaca?

Manicure hybrydowy zyskuje coraz większą popularność wśród młodych kobiet. To dlatego, że cenią sobie one wygodę, jaką gwarantuje ta technika. Wiele z nas korzysta regularnie z usług kosmetyczek lub stylistek paznokci. Każda taka wizyta zabiera nam kilka godzin i kilkadziesiąt złotych z portfela.

A gdyby tak móc robić sobie paznokcie samemu? To możliwe! Wystarczy do tego startowy zestaw lakierów hybrydowych i trochę inwencji twórczej. Co więcej, taki sposób stylizacji paznokci okazuje się bardziej opłacalny i znacznie mniej czasochłonny niż ten w salonie.

Zestaw lakierów hybrydowych - tańszy niż zakup pojedynczych produktów

Nie od dziś wiadomo, że w zestawie przeważnie oznacza taniej. Jednoczesny zakup kilku lub kilkunastu produktów pozwala na ograniczenie kosztów związanych z ich dystrybucją, przesyłką, a nawet pakowaniem. Dlatego, kupując zestaw lakierów hybrydowych, możesz kupić cały komplet produktów w atrakcyjnej cenie.

Dodatkowo jest to bardzo wygodna opcja. Nie musisz kompletować produktów samodzielnie i spędzać wielu godzin na ich dobieraniu. To także ogranicza konieczność zapoznawania się z nimi wszystkimi. Kupując zestaw masz pewność, że wszystkie do siebie pasują. Nie kupisz także przez przypadek dwóch takich samych kosmetyków.

Taniej niż w salonie kosmetycznym

Kiedy idziesz do salonu kosmetycznego na manicure hybrydowy, ponosisz nie tylko koszty samych produktów. Płacisz także za pracę stylistki, wynajem lokalu oraz jego utrzymanie. Zestaw lakierów hybrydowych pozwala ci na stworzenie w domu swojego własnego stanowiska do manicure, w którym płacisz za produkty tylko raz.

Ponieważ lakiery hybrydowe są bardzo wydajne, jedna buteleczka wystarczy na kilkanaście użyć. Łatwo policzyć, że jej zawartość wystarczy nawet na rok regularnego używania. Pomyśl sama, jaka to oszczędność pieniędzy - zainwestować tylko raz, a później mieć piękny manicure za darmo przez cały rok!

Zestaw lakierów hybrydowych w domu to oszczędność czasu

Wykorzystując swój zestaw lakierów hybrydowych w domu, możesz zaoszczędzić wiele czasu. Wykonywanie manicure hybrydowego może zająć tyle samo, co w salonie. Ale przecież do salonu musiałabyś także dojechać, a być może postać trochę w korkach. Później minęłyby kolejne minuty, zanim wróciłabyś do domu.

 

A co z innymi udogodnieniami, które także są cenne? Swój zestaw lakierów hybrydowych możesz rozłożyć o każdej porze. Zarówno wcześnie rano, jak i późnym wieczorem - wtedy zwykle salony są jeszcze zamknięte. Poza tym nie musisz umawiać się i czekać na wolny termin. A jeśli pomysł zmiany mani przyjdzie ci spontanicznie? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby go zrealizować.

Poczuj się jak u siebie w domu nabiera nowego znaczenia

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. W salonach kosmetycznych atmosfera musi być miła i przyjemna, ale dostosowana zawsze do ogółu. Zarówno do klientek, jak i personelu, który spędza tam całe dnie. Nie da się jednak stworzyć takiego klimatu, który byłby idealny dla każdego bez wyjątku. Zawsze jest to w miarę możliwości optymalizowane.

We własnym domu masz możliwość stworzenia takiej atmosfery, jaka najbardziej ci odpowiada. Kwestia doboru muzyki, jej głośności, pozycji, w jakiej wykonujesz manicure, pozostaje w twojej gestii. Jeśli zdecydujesz się na zestaw lakierów hybrydowych możesz stworzyć we własnym domu swój prywatny salon kosmetyczny, w którym panują takie zasady, jakie sama ustalisz.


Artykuł sponsorowany