single

Odpowiedniki oryginalnych perfum jako idealny prezent

Perfumy inspirowane słynnymi zapachami to nie tylko szybki i niedrogi zakup, ale także idealnie trafiony prezent. Sprawdzą się zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Odpowiedniki oryginalnych perfum cieszą się w Polsce niesłabnącą popularnością. Mają wiele zalet – przede wszystkim kosztują nawet 10x mniej niż oryginalne markowe perfumy sygnowane nazwiskami znanych projektantów mody. Po drugie często są to wody perfumowane, które charakteryzuje doskonała jakość i trwałość.

Małe pojemności i wysoka jakość

Warto dodać, że perfumy inspirowane oferowane są często w małych pojemnościach. Za niewielką kwotę można kupić sobie kilka lub nawet kilkanaście odpowiedników ulubionych zapachów i cieszyć się różnorodnością zapachowych kompozycji. Do tego zapachy przechowywane w małych opakowaniach szybciej się kończą, przez co paradoksalnie dłużej zachowują oryginalną świeżość. Są więc bardziej ekonomicznym rozwiązaniem niż wielkie flakony 100 ml, które szybko wietrzeją.

Zauważmy też, że firmy oferujące perfumy inspirowane w Polsce bardzo często współpracują z profesjonalnymi producentami perfum z Francji. Tam tak zwane perfumy lane są bardzo popularnym produktem i idealnym pomysłem na prezent.

Perfumy damskie – odpowiedniki

Firmą, która oferuje własne odpowiedniki perfum oryginalnych jest między innymi LeGlamour.pl. To producent wysokiej jakości zapachów, które oferuje w wygodnych buteleczkach 20ml lub atomizerach. Niewielkie opakowanie mieści się w każdej damskiej torebce, a ponadto dłużej otrzymuje świeżość. Dzięki temu dobrym pomysłem na prezent jest ofiarowanie wybranej osobie kilku zapachów, które będzie mogła wykorzystywać podczas rożnych okazji.

W perfumerii LeGlamour kupisz na przykład odpowiednik Versace Bright Crystal. To odpowiednik niezwykle popularnego w Polsce zapachu kwiatowego. Ta świeża kompozycja jest bardzo energetyczna i z pewnością będzie dobrym wyborem na prezent na urodziny czy Mikołajki. Ponadto LeGlamour oferuje mnóstwo innych zapachów. Na przykład inne odpowiedniki perfum Versace, a ponadto Chanel, Dior czy Paco Rabanne.

Odpowiedniki perfum męskich

Rynek perfum inspirowanych oferuje także różnorodne odpowiedniki perfum męskich. To zapachy inspirowane popularnymi kompozycjami znanych marek. Z tego powodu kupując odpowiedniki perfum męskich na prezent masz niemal 100 procent pewności, że trafisz z zapachem. A zresztą – odpowiedniki są na tyle tanie, że możesz kupić kilka kompozycji, aby mężczyzna sam zdecydował, którego będzie używał najczęściej. W sklepie LeGlamour.pl znajdziesz na przykład  odpowiednik Paco Rabanne 1 Million Absolutely Gold. To zapach bardzo lubiany przez panów – elegancki, a zarazem dość świeży.

Odpowiedniki perfum – jakość w niskiej cenie

Zagraniczne koncerny kosmetyczne zarabiają przede wszystkim na marce. To marża związana z luksusową marką wpływa na wysoką cenę perfum oryginalnych. Dlatego kosztują nawet 500 zł na flakon. W przypadku perfum inspirowanych płacisz tak naprawdę za zapach. Otrzymujesz wysokiej jakości odpowiednik oryginału w bardzo niskiej cenie, a jednak o trwałości, której często nie mają nawet oryginalne wody toaletowe. Dlatego to świetny pomysł na niedrogi prezent, który zawsze będzie strzałem w dziesiątkę.

Materiał partnera