single

Poznaj najlepsze lakiery hybrydowe

Czy wiesz, z czego wynika tak duża popularność lakierów hybrydowych? Na co zwrócić uwagę, wybierając najlepsze lakiery hybrydowe?

Czemu lakiery hybrydowe są lepsze niż lakiery tradycyjne?

Każda z nas marzy o cudownych paznokciach, które będą wzbudzały zachwyt wszędzie, gdziekolwiek się pojawimy. Oczywiście wymaga to odrobiny pracy, sporo kobiet decyduje się na systematyczne wizyty u kosmetyczki, aby w ten sposób zminimalizować własny nakład czasu. Jeśli jednak chcesz nieco zaoszczędzić albo po prostu lubisz samodzielnie tworzyć stylizacje, koniecznie poznaj najlepsze lakiery hybrydowe.

Najlepsze lakiery hybrydowe mają całą masę przewag nad lakierami tradycyjnymi, od których każda z nas zaczynała malowanie paznokci. Lakiery hybrydowe odznaczają się niebywałą trwałością oraz odpornością na uszkodzenia, co z kolei sprawia, że na paznokciach mogą utrzymywać się nawet przez kilka tygodni. Poza tym pozwalają Ci na tworzenie niezwykłych kompozycji i stylizacji, dzięki którym poczujesz się atrakcyjniej i doprawdy wyjątkowo.

Najlepsze lakiery hybrydowe – czyli jakie i jak je znaleźć?

W sklepach internetowych i na półkach sklepów stacjonarnych czeka na Ciebie bogaty wybór lakierów hybrydowych. Jak zatem znaleźć najlepszy? Z pewnością warto wybierać produkty renomowanych producentów, marka elementu to jednak nie wszystko. Trzeba też zauważyć, że najlepszy lakier hybrydowy to wcale nie musi być ten najdroższy. Wręcz przeciwnie, cena nie powinna grać większej roli podczas wybierania lakieru (o ile dane produkty mieszczą się w Twoim budżecie). Często o finalnym zakupie decydują osobiste wrażenia czy doświadczenia z pracy z danym lakierem. Dlatego też najlepszy lakier hybrydowy Twojej koleżanki wcale nie musi być Twoim najlepszym lakierem hybrydowym.

Przy wybieraniu lakieru hybrydowego koniecznie zwróć uwagę na jego skład – nie powinien on zawierać takich substancji jak DBP, formaldehyd czy toluen. Ponadto na jakość pracy z lakierem wpływa jego konsystencja. Zbyt rzadki lakier spływa z płytki paznokcia, natomiast zbyt gęsty trudno równomiernie rozprowadzić. Przy wyborze lakierów hybrydowych nie można pominąć kolorów. Wybór barw jest przeogromny, bez trudu znajdziesz co najmniej kilka wariantów, które przypadną Ci do gustu.

Po zakupie lakierów hybrydowych jesteś prawie gotowa do zrobienia manicure hybrydowego. Jak wspomnieliśmy, do tego celu wymaganych jest kilka akcesoriów i urządzeń, takich jak np. lampa, frezarka, baza do hybryd, top do hybryd czy cleaner. Cała procedura przeprowadzenia manicure hybrydowego może sprawiać pewne trudności przy pierwszych próbach, z pewnością jednak szybko opanujesz podstawowe umiejętności i dasz sobie radę z tym zadaniem. Dotyczy to w szczególności frezarki. Jeśli nie masz pewności co do tego, od czego zacząć manicure hybrydowy, poszukaj wskazówek w internecie lub zapytaj bardziej doświadczonych koleżanek. Pamiętaj – najlepszy lakier hybrydowy i odrobina chęci sprawią, że będziesz mogła chwalić się zjawiskowymi paznokciami każdego dnia!

Materiał partnera zewnętrznego