single

Inteligentny Moduł Analizy Twarzy uatrakcyjni Twój sklep internetowy i przyciągnie do niego klientów

IMAT od Biostage to nowoczesne rozwiązanie, które zrewolucjonizuje Twój sklep i pozytywnie zaskoczy Twoich klientów. Inteligentny Moduł Analizy Twarzy w kilka sekund wykona skuteczną i dokładną analizę skóry online – bez wychodzenia z domu, za darmo, szybko, prosto i intuicyjnie.

Inteligentny Moduł Analizy Twarzy – jak to działa?

Wchodzisz na stronę, robisz selfie, odpowiadasz na kilka pytań… i już! Inteligentny algorytm przeanalizuje zdjęcie i na jego podstawie rozpozna rodzaj cery oraz jej kolor, a dzięki temu perfekcyjnie dopasuje najlepszy kosmetyk do pielęgnacji i zaproponuje produkty, które z największym prawdopodobieństwem sprawdzą się w tym konkretnym przypadku. Cały proces przypomina wizytę u kosmetyczki lub innego specjalisty, dlatego każdy krok to dla klienta miłe doświadczenie.

IMAT to prawdziwa rewolucja, która łączy to, co najlepsze w zakupach internetowych, z tym, co klienci cenią w bezpośrednim kontakcie z doradcą w sklepie. To komfortowe zakupy bez wychodzenia z domu oraz fachowe wsparcie jak podczas wizyty u kosmetyczki w jednym

Dlaczego Machine Learning może zwiększyć sprzedaż w Twoim sklepie?

W naszej wtyczce wykorzystujemy systemy uczące się (ang. machine learning) – to nic innego jak sztuczna inteligencja, która uczy się na własnych błędach i wyciąga wnioski z kolejnych doświadczeń. Brzmi jak science fiction? Nic bardziej mylnego! System oparty na uczeniu maszynowym w miarę pozyskiwania kolejnych danych staje się coraz lepszy i działa coraz efektywniej. Dzięki temu Twój sklep zyska wielu zadowolonych klientów, którzy będą regularnie do Ciebie wracać.

Prowadzisz internetowy sklep z kosmetykami? IMAT jest dla Ciebie!

IMAT to wtyczka do Twojego sklepu internetowego, którą docenią Twoi klienci. Jest kompatybilna z różnymi CMS-ami, dlatego bez względu na to, czy Twój sklep funkcjonuje na Wordpressie, Shopify, Preście, Shoperze czy Magento, to rozwiązanie sprawdzi się również u Ciebie. To szybki, tani i przede wszystkim skuteczny sposób na zwiększenie atrakcyjności platformy sprzedażowej oraz wygenerowanie większego zysku dzięki inteligentnemu doradztwu produktowemu.

IMAT to Twoja skuteczna broń w walce z konkurencją

IMAT w kilku prostych i intuicyjnych krokach – dbając jednocześnie o bezpieczeństwo, prywatność oraz komfort klientów – pomoże dobrać idealny kosmetyk, a tym samym przyspieszy decyzję o zakupie i przekona niezdecydowanych do wybrania Twojego produktu. Wiemy, jak cenny jest czas, dlatego skorzystanie z modułu IMAT to tylko kilka kliknięć, a analiza twarzy potrwa jedynie krótką chwilę! Pomożemy Ci otworzyć nowy rozdział w biznesie, tak byś mógł cieszyć się lojalnymi i zadowolonymi klientami. Zajrzyj na naszą stronę biostage.pl i dowiedz się więcej.

Artykuł partnera