single

Jakie zabiegi wyszczuplające wybierać?

Zdrowy tryb życia, zbilansowana dieta i aktywność fizyczna. To trzy proste kroki do osiągania wyczekiwanej, upragnionej sylwetki. Ciężka praca, nawet najbardziej sumienna, katorżnicza i rzetelna, potrzebuje czasem pomocy specjalistów. Pęd za „byciem fit” jest na tyle duży, że salony kosmetyczne wyciągają rękę, która bez wątpienia może nam pomóc w wypracowaniu idealnego wyglądu naszego ciała. Przy użyciu starannie dobranych urządzeń, wykorzystujących nowoczesną technologię, efekt ten może być szybszy i bardziej spektakularny. Część tych urządzeń dostępna jest w hurtowni Cosmed24.pl.

Zabiegi ciepłem podczerwonym

Tego typu zabiegi wykorzystują mechanizmy znane nam doskonale z saun. Dzięki emisji ciepła podczerwonego, które pozwala usuwać substancje toksyczne z organizmu, pozbywamy się także dodatkowych zbędnych centymetrów, modelując przy tym naszą sylwetkę. Aby uzyskać ten efekt, niezbędny nam jest przebadany medycznie koc, który posiada specjalnie przystosowane strefy grzewcze. Dzięki procesowi podgrzewania, promienie podczerwone ulegają absorbcji w dane partie ciała – wytwarzając ciepło w powierzchniowych warstwach skóry. Docieranie promieni jest tak głębokie, że mogą one docierać nawet do warstw mięśniowych. Wzmożona cyrkulacja płynów ustrojowych pozwala organizmowi na oczyszczanie z toksyn. Metoda wykorzystująca techniki ciepła jest niezwykle popularna i często stosowana w zabiegach oferowanych przez zakłady medycyny estetycznej.

Zabiegi mikrodermabrazji i masażu próżniowego

Często wykorzystywane i wykonywane przez ten sam sprzęt specjalistyczny. W przypadku mikrodermabrazji wykorzystuje się różnorakie głowice, które złuszczają naskórek, wygładzają skórę, minimalizując rozstępy. Masaż próżniowy rozbija dodatkowo komórki tłuszczowe, pobudzając przepływ krwi, dając efekt natychmiastowego napięcia. Tak kompleksowe działanie daje rezultaty już po pierwszych użyciach lasera, a pełny efekt obserwujemy po cyklu wykupionych zabiegów. Stosowane również w przypadku zabiegów ujędrniających na brzuch, uda lub pośladki oraz w przypadku koniecznego zwalczanie cellulitu wodnego.

Zabiegi kompresoterapii

Kompresoterapia to rodzaj specjalistycznego masażu, który wykonywany jest za pomocą stymulacji. Ucisk oddziałuje zarówno na skórę jak i na podskórne tkanki – eliminując tym samym toksyny, produkty przemiany materii i nadmiar wody. Świetnie sprawdza się w przypadku opuchnięć, bólu kończyn czy uporczywego cellulitu. Największy efekt odczujemy po cyklu zabiegów, z 1-2 dniowymi odstępami.

Artykuł sponsorowany