single

Fryzury na wesele

Ślub jest prawdopodobnie najbardziej ekscytującym i pożądanym wydarzeniem w życiu każdej kobiety. W tym dniu każda panna młoda marzy, aby wyglądać świetnie. Dlatego wybór fryzury ślubnej powinien być podejmowany w sposób odpowiedzialny, ponieważ jest to jeden z najważniejszych elementów całego obrazu ślubnego.

Jak wybrać fryzurę ślubną?

Wybór fryzury ślubnej dla panny młodej zwykle nie jest łatwy, ze względu na różnorodność możliwych opcji. Fryzura powinna być piękna, harmonijnie pasować do całej stylizacji, a także być wygodna i niezawodna, ponieważ panna młoda musi być w najlepszej formie przez cały dzień. Zwykle możesz wybrać kilka opcji po wcześniejszym omówieniu ich z fryzjerem. Zdecydowanie musisz zrobić fryzurę testową, aby ocenić wszystkie jej zalety i ostatecznie dokonać wyboru. Zwróć uwagę na czas stylizacji, ponieważ w dniu ślubu liczy się każda minuta. Wybierz akcesoria i welony z wyprzedzeniem. I oczywiście unikaj przeprowadzania nowych eksperymentów dotyczących wyglądu bezpośrednio przed ślubem. Powinieneś farbować włosy co najmniej tydzień przed uroczystością.

Trendy

Oczywiście musisz pamiętać o trendach w modzie, ponieważ panna młoda powinna nie tylko być piękna, ale także wyglądać modnie i stylowo. Moda ślubna 2020 zachwyca różnorodnymi świeżymi i romantycznymi pomysłami na fryzurę.

Naturalność to główny trend sezonu mody. W tym roku projektanci są solidarni: im bardziej naturalna i delikatna będzie panna młoda, tym lepiej. Prostota i niewielkie zaniedbanie we fryzurach ślubnych jest wskaźnikiem dobrego smaku panny młodej i znajomości aktualnych trendów mody. Również w modnych akcesoriach w postaci kwiatowych aranżacji i ręcznie robionej biżuterii.

Modne fryzury ślubne 2020 - Warkocze i sploty

W tym sezonie warkocze są jednym z najgorętszych trendów. Warkocze to nie tylko oryginalna codzienna opcja, ale także elegancka fryzura wieczorowa lub ślubna. Fryzury z warkoczami najlepiej wyglądają u właścicielek grubych i długich włosów. Istnieje ogromna liczba opcji tkania - warkocze na luźnych lokach, fishtail i wiele innych. Najważniejsze jest to, że warkocze w tym sezonie mają być przewiewne, lekkie i lekko rozczochrane. Jedną z najmodniejszych opcji jest francuski warkocz, jako dekoracji możemy użyć broszki. Bardzo często warkocze są tkane z jednej strony, a im bardziej skomplikowane jest tkanie, tym bardziej wyrafinowany jest wygląd panny młodej.

Modne fryzury ślubne - lata 40

Styl bohaterów musicalu „Chicago” jest niezwykle popularny w nowym sezonie. Elastyczne loki, rolki nawinięte na duże lokówki i fale retro wymagają starannego wykonania. Takie fryzury ślubne wyglądają bardzo efektownie, szykownie i odważnie. Fryzury retro można wykonywać na krótkich lub długich włosach i nie można ich sobie wyobrazić bez akcesoriów, takich jak opaski, wstążki, pióra i broszki do włosów.

Aby uzyskać bardziej ekstrawagancki wygląd, możesz użyć czapki lub welonu. Jeśli zdecydujesz na fryzury w stylu retro, upewnij się, że twoja sukienka i makijaż, a także strój pana młodego są w tym samym stylu, wtedy wygląd będzie kompletny i całościowy.