single

Laser frakcyjny - odmłodzenie skóry

Medycyna estetyczna oferuje obecnie wiele sposobów na zatrzymanie starzenia się skóry i jej odmłodzenie. Jednym z najbardziej skutecznych jest laser frakcyjny. 

1. Laser frakcyjny na odmłodzenie twarzy i usuwanie zmarszczek

2. Usuwanie rozstępów i laserowe usuwanie blizn

3. Bezbolesny lifting twarzy

4. Rzeszów miejscem pracy profesjonalistów 

Największym problemem są zazwyczaj powierzchniowe niedoskonałości skóry. To właśnie z nimi walczy laser frakcyjny, dzięki któremu możliwe jest bezbolesne usuwanie blizn i zmarszczek.

Laser frakcyjny na odmłodzenie twarzy i usuwanie zmarszczek

Zabieg resurfacingu opiera się na skuteczności naturalnych procesów regeneracji i odbudowy skóry. Powierzchniowe niedoskonałości, np. blizny, powstają na skutek uszkodzenia tkanek skóry, natomiast zmarszczki są efektem obniżenia się poziomu kolagenu w skórze. Laser frakcyjny wykorzystuje energię wiązek światła do celowego, ale kontrolowanego uszkodzenia powierzchniowych warstw naskórka i skóry właściwej. Dzięki temu skóra zostaje pobudzona do rozpoczęcia procesów regeneracji i do przebudowy kolagenu. W miejscu uszkodzonych tkanek pojawiają się nowe komórki, a twarz wygląda młodziej i zdrowiej. Zabieg laserem frakcyjnym wpływa więc nie tylko na odmłodzenie twarzy, ale również na usuwanie blizn i zmarszczek.

Usuwanie rozstępów i laserowe usuwanie blizn

Laser frakcyjny jest też dobrym sposobem na usuwanie rozstępów. Rozstępy powstają, kiedy skóra "nie nadąża" za gwałtownymi zmianami, jakim podlega ciało. Ciąża, szybkie nabieranie wagi lub  wręcz przeciwnie - jej utrata, powodują powstawanie nieestetycznych zmian. Wiązki światła, jakie emituje laser frakcyjny, pobudzają produkcję kolagenu i elastyny, a dzięki temu rozstępy zmniejszają się.

Laserem frakcyjnym można usuwać nie tylko zmiany na twarzy. Skóra na całym ciele nosi powstałe z biegiem czasu znamiona urazów i uszkodzeń. Laserowe usuwanie blizn przywraca skórze młody wygląd i widocznie redukuje bliznowate zmiany.

Bezbolesny lifting twarzy

Lifting twarzy jest zabiegiem, na który decydują się panie po 40. roku życia, których skóra staje się zwiotczała i traci blask. Pojawiają się na niej pierwsze zmarszczki i kurze łapki. Zabieg laserem frakcyjnym niweluje te zmiany. Szczególnie dobrze radzi sobie z kurzymi łapkami.

Rzeszów miejscem pracy profesjonalistów

Zabiegi z wykorzystaniem lasera frakcyjnego warto wykonywać jedynie w profesjonalnych salonach medycyny estetycznej. Jeden z nich znajduje się w Rzeszowie. Mieszkańcy Podkarpacia mogą więc liczyć na profesjonalną obsługę i zabiegi z wykorzystaniem najlepszego lasera frakcyjnego.

 

 

Artykuł sponsorowany​