single

Jak medycyna estetyczna może pomóc Ci usunąć zmarszczki pod oczami?

Medycyna estetyczna staje się coraz popularniejsza w Polsce. Pielęgnacja skóry za pomocą kosmetyków nie zawsze jest wystarczająca i często nie może efektywnie zniwelować oznak starzenia się skóry. Wówczas konieczne staje się zastosowanie zabiegów odmładzających oraz modelujących. Jak odmłodzić szyję i twarz za pomocą zabiegów? Kiedy można dostrzec pierwsze efekty?

Jak zlikwidować zmarszczki pod oczami medycyną estetyczną?

Zmarszczki pod oczami pojawiają się najwcześniej, stanowią więc pierwsze oznaki starzenia się skóry. Wskutek utraty elastyczności, bruzdy zwane kurzymi łapkami zaczynają się pojawiać już przed trzydziestką. Zmarszczki znacznie wpływają na postrzeganie wieku danej osoby. W celu odmłodzenia się warto wybrać jeden ze skutecznych zabiegów medycyny estetycznej. 

Najpopularniejszą metodą na zlikwidowanie bruzd wokół oczu jest zastosowanie toksyny botulinowej, zwanej również jadem kiełbasianym bądź botoksem. Substancję aplikuje się za pomocą strzykawki w wyznaczone miejsce. Szybko eliminuje zagięcia na skórze, preparat ten rekomendowany jest głównie po 40 roku życia. Doskonale sprawdza się przy wypełnianiu zmarszczek mimicznych. 

Jak wyszczuplić twarz medycyną estetyczną?

Botoks jest substancją bezpieczną dla zdrowia. Jego popularność wynika z wszechstronnego zastosowania oraz natychmiastowego działania. Toksyna botulinowa znajduje zastosowanie w modelowaniu owalu twarzy. Na początku wyznacza się punkty na twarzy, w które zostanie wprowadzona substancja. Dzięki temu można osiągnąć atrakcyjny efekt. Jest to bardzo popularna metoda w niwelowaniu nierówności i asymetrii na twarzy. Poprzez zastosowanie botoksu można uzyskać wyprofilowaną twarz, natomiast efekt utrzymuje się bardzo długo. 

Jak pozbyć się drugiego podbródka medycyną estetyczną?

Występowanie podwójnego podbródka może być spowodowane uwarunkowaniami genetycznymi, utratą wagi lub spadkiem elastyczności skóry. Problem ten jest niejednokrotnie przyczyną wielu kompleksów. Podwójny podbródek jest szczególnie widoczny z profilu. Niedogodność tę można z łatwością rozwiązać za pomocą liposukcji bądź zabiegu HIFU. W zależności od przyczyny powstania fałdy pod brodą lekarz dobiera metodę, która pozwoli na uzyskanie najlepszych efektów. Dzięki wcześniejszej konsultacji zostanie ustalony plan leczenia oraz przedstawione zostaną rezultaty możliwe do osiągnięcia w perspektywie długoterminowej. 

Medycyna estetyczna może pomóc wielu osobom zatrzymać oznaki starzenia się skóry i skutecznie pozbyć się kompleksów. Twarz stanowi naszą wizytówkę, dlatego wymaga dodatkowej pielęgnacji, w której skład możemy włączyć wykorzystanie specjalistycznych zabiegów. Warto pamiętać, że procedury medyczne nie są zarezerwowane wyłącznie dla kobiet. Coraz częściej na wstrzyknięcie botoksu bądź zniwelowanie podwójnego podbródka decydują się panowie. 

W zakładce medycyna estetyczna Białystok znajdą Państwo dokładne informacje dotyczące wskazań do przeprowadzenia danego zabiegu. Zajmujemy się również stomatologią estetyczną, cennik i wykaz zabiegów znajduje się na podstronie dentysta Białystok

Artykuł sponsorowany