single

Cheese Skunk Auto – kolekcjonerskie nasiona marihuany

Słysząc słowo marihuana, większość ludzi od razu pomyśli o nielegalnym narkotyku. W Polsce hodowanie tej rośliny jest nielegalne, tak samo jak handlowanie nią lub posiadanie. Zdania na jej temat są podzielone. Niektórzy uważają, że jest to ciężki narkotyk. Jest jednak spora grupa zwolenników, która twierdzi, że ten specyfik powinien być legalny. Przez ostatnie kilka lat mogliśmy także obserwować spór o medycznej marihuanie, która została w Polsce zalegalizowana. Obecnie coraz częściej można spotkać ludzi kolekcjonujących nasiona konopi. Należy tutaj podkreślić, że taka praktyka jest w Polsce jak najbardziej legalna. 

Kolekcjonerska natura człowieka

Ludzie kolekcjonowali najróżniejsze rzeczy od zawsze. Kilka lat temu popularna była filatelistyka, czyli zbieranie znaczków pocztowych lub numizmatyka – kolekcjonowanie monet. Niezależnie od tego, co jest przedmiotem naszej kolekcji, chcemy aby była ona jak najbardziej różnorodna. Wiele osób jest w stanie wydań niemałe pieniądze na zakup nowych elementów, aby ich kolekcja zapierała dech w piersiach. Tak też jest w przypadku zbierania nasion marihuany. Ziarenka, które są sprzedawane przez internetowe portale, nie posiadają substancji narkotycznych, dlatego można je posiadać bez obawy, że zostaną nam postawione zarzuty. 

cheese skunk auto

Nasiona Cheese Skunk Auto 

Jednym z rodzajów nasion, które można kolekcjonować jest odmiana Cheese Skunk Auto. Warto zaznaczyć, że nasiona marihuany mają wiele właściwości odżywczych. Są one bogatym źródłem kwasów omega-3 oraz omega-6. Dostarczają człowiekowi aminokwasów oraz białka. Dlatego warto dodawać je do owsianek czy koktajli, dzięki czemu uzupełnimy niedobory minerałów. Istotne jest natomiast, że takie nasiona mogą być tylko kolekcją. Jeśli zatem będziemy chcieli wyhodować z nich roślinę, to możemy spodziewać się problemów. 

Co wyróżnia kolekcjonerskie nasiona marihuany

Kolekcjonerskie nasiona marihuany mają wiele odmian. Głównie są pozyskiwane na drodze genetycznych krzyżówek. Może je także podzielić ze względu na miejsce uprawy. Outdoor to takie, które teoretycznie można by hodować na zewnątrz. Druga grupa to nasiona indoor, które do wzrostu i hodowli potrzebują specjalnych szklarniach. Nasiona konopi mogą różnić się między sobą również ceną. Cena ziarenek zaczyna się kilkudziesięciu złotych  za sztukę, a dochodzić może nawet do kilkuset złotych.

Gdzie kupić kolekcjonerskie nasiona marihuany

Kolekcjonowanie nasion marihuany staje się coraz bardziej popularne. A gdzie jest popyt, tam jest i podaż. Dlatego powstaje wiele sklepów online, które specjalizują się w sprzedaży kolekcjonerskich nasion. Rzadziej spotyka się sklepy stacjonarne. Najczęściej witryny internetowe podają pełny opis właściwości, jakie posiadają dane gatunki. Od różnorodności proponowanych produktów może zakręcić się w głowie wielu kolekcjonerom. Najczęściej kupuje się nasiona na sztuki, a cena podawana jest za jedno ziarenko, chociaż oczywiście wszystko zależy od sklepu.

Więcej tutaj.