single

Walcz z oznakami starzenia skóry! Wypróbuj rewelacyjny zabieg ujędrniający Ultraformer III!

Utrata jędrności skóry i pojawiające się zmarszczki na twarzy to problem wielu kobiet. Powodów może być wiele. Przede wszystkim zachodzące procesy starzenia się, nieodpowiednia dieta, nadmierna ekspozycja na słońce, czy zanieczyszczenia powietrza.

Rozwiązaniem tego problemu jest rewelacyjny zabieg Ultraformer III, który zapewnia lifting twarzy oraz poprawę jędrności i napięcia skóry. 

Ultraformer III - zasada działania!

Ultraformer III to urządzenie, dzięki któremu możemy w nieinwazyjny sposób zapewnić odpowiedni kontur oraz lifting twarzy i ciała. Urządzenie opiera się na technologii HIFU - High Intensity Focused Ultrasound. Dzięki temu mamy możliwość ujędrnić i wygładzić skórę bez konieczności korzystania z inwazyjnych rozwiązań chirurgicznych. Ultraformer III HIFU opiera się na działaniu fal ultradźwiękowych zogniskowanych w określonych miejscach na ciele, w ten sposób temperatura tkanek w obszarze zabiegowym wzrasta do 65-75 stopni Celsjusza, na skutek czego w skórze powstają mikrouszkodzenia. Dzięki temu rozpoczyna się naturalny proces gojenia skóry, a także syntezy kolagenu. Efektem zabiegu jest regeneracja i zwiększenie napięcia skóry, co prowadzi do likwidacji zmarszczek zaledwie po jednym zabiegu. Dla osiągnięcia pełnej regeneracji skóry zalecane jest wykonanie kilku powtórzeń. 

Dla kogo jest przeznaczony?

Ultraformer III to doskonałe rozwiązanie dla osób z luźną i cienką skórą twarzy, która jest efektem starzenia lub fotouszkodzeń. Pomoże w przypadku zwiotczałej skóry na szyi oraz obwisłych policzków tzw. "chomików". Doskonale niweluje drobne lub głębokie zmarszczki na twarzy, a także unosi obniżoną linię brwii. Zabieg można stosować też na ciało w przypadku cienkiej, wiotkiej i pomarszczonej skóry po wewnętrznej stronie ramion i ud, a także brzuchu, dekolcie i w innych miejscach. Jest świetny rozwiązaniem na ujędrnianie ciała w trakcie odchudzania i po ciąży. Może być stosowany również profilaktycznie w celu zapobiegania utracie jędrności skóry. 

Dlaczego warto wybrać zabieg Ultraformer III spośród podobnych zabiegów? 

Zapytaliśmy ekspertów z kliniki ArteDerme z Warszawy, dlaczego warto wybrać zabieg Ultraformer III? Zgodnie stwierdzili, że jest to najlepszy zabieg, który umożliwi ujędrnienie skóry w praktycznie każdej części ciała. Ponadto, proces można wykonać na tkankach znajdujących się na różnych głębokościach. Zabieg umożliwia także redukcję tkankę tłuszczowej, błyskawiczną poprawę napięcia i jędrności skóry. W trakcie jednej sesji można wykonać zabieg w obrębie całej twarzy. 
Sama procedura charakteryzuje się minimalnym stopniem bolesności oraz krótkim czasem wykonywania zabiegu. Nie przewiduje on okresu rekonwalescencji, a po jego wykonaniu istnieje niewielka możliwość wystąpienia skutków ubocznych. Efekty zabiegu pojawiają się stopniowo, nawet do 6 miesięcy po wykonaniu zabiegu. Dzięki temu możemy cieszyć się nimi bardzo długo. Dodatkowo zabieg nie jest podatny za ekspansję słońca, dlatego może być wykonywany przez cały rok. 
Więcej informacji na temat zabiegu Ultraformer III znajdziesz na stronie kliniki ArteDerm w Warszawie! Dowiesz się wszystkiego, co powinnaś wiedzieć o zabiegu Ultraformer III. 

Artykuł sponsorowany