single

Tampon idealnym rozwiązaniem na wakacje

Gdy wakacje w pełni, a żar lejący się z nieba zachęca do podróżowania, kąpieli w ciepłej wodzie i wylegiwania się na plaży, największym koszmarem staje się niespodziewana lub nawet spodziewana miesiączka. Jak ratować się z opresji?

Urlop bez wyrzeczeń

Miesiączka trwa około 5 dni i staje się udręką każdej kobiety. Czas letni, gdy chcemy mieć swobodę ruchu i spędzić miło urlop nie przewiduje jej w naszym napiętym grafiku. Dlatego, gdy tylko się pojawia, automatycznie tracimy humor i chęć na wychodzenie z domu. Nie musi tak być. Nastolatki, jak i dojrzałe kobiety chcą i mogą uczestniczyć w pełni aktywnie z życia z pomocą tamponów. Różnorodne rozmiary pozwalają dopasować je do obfitości krwawień, a co najważniejsze, nie powodują dyskomfortu podczas uprawiania sportu, czy kąpieli w miejscach publicznych.

Tampon idealnym rozwiązaniem

Jeżeli dotychczas borykałaś się z myślą, kiedy nastąpi menstruacja i ustalałaś zgodnie z nią swoje wszystkie plany, to najwyższa pora uwolnić się od tych myśli. Tampony są idealnym rozwiązaniem na wakacje i sprawią, że będziesz mogła w pełni cieszyć się słonecznymi dniami. Tampony o.b.® są rekomendowane do codziennego użytku, ale zdają jako jedyne egzamin nawet w ekstremalnych sytuacjach. Powstrzymują nieprzyjemny zapach, ponieważ chłoną powstające upławy z krwi już wewnątrz organizmu. Są niewidoczne gołym okiem, więc nie musimy wstydzić się, nawet będąc w skąpym ubiorze, czy w stroju kąpielowym. Są niewyczuwalne i pozwalają zapomnieć o menstruacji, co zdecydowanie podnosi pewność siebie i zachęca do aktywnego wypoczynku. Nie przeszkadzają w atrakcji, jaką są kąpiele w morzu, jeziorach, a nawet basenach. Są łatwe w aplikacji, szczególnie gdy skorzystamy z wersji z aplikatorem, a niewielkie opakowanie jest tak poręczne, że zmieści się do każdej, nawet malutkiej torebki.

Przygotuj się na zapas

Tak samo, jak przygotowujesz się do podróży, wypadu nad jezioro, czy nawet do wyjścia do szkoły i pracy, powinnaś przygotować się odpowiednio do nadchodzących wakacji. Głównym twoim zadaniem będzie określenie rodzajów tamponów. Tampon z aplikatorem posiada różne rozmiary i jednocześnie chłonność, dlatego dla zapewnienia sobie pełnego komfortu wybierzmy rozmiar tamponów o.b.® odpowiedni do naszej miesiączki. Zaopatrz się również w odpowiednią ilość tamponów, pamiętając o tym, że należy je wymieniać dla zachowania prawidłowej higieny maksymalnie co 8 godzin. Gdy już wybierzesz i zakupisz odpowiednie, pozostaje Ci jedynie radość i oczekiwanie na nadchodzące wakacje.

 

Artykuł sponsorowany