single

Piękne paznokcie latem. Jaki kolor wybrać?

Wielu z nas już wróciło z letnich wojaży, inni właśnie relaksują się nad morzem lub zdobywają górskie szczyty, a jeszcze inni dopiero wyczekują upragnionego wyjazdu – wakacje w pełni.

Urlop, czyli czas pełnego luzu

Urlop to wyjątkowy okres w kalendarzu, gdy możemy nieco spuścić z tonu i cieszyć się nadmiarem wolnego czasu. To także czas, podczas którego możemy poeksperymentować ze stylizacjami, chowając formalne ubrania głęboko w szafie, zamieniając je na coś luźniejszego. Co więcej, możemy zdecydować się na odważniejszy makijaż oraz śmielsze lakiery hybrydowe - https://www.indigo-nails.com/pl,lakiery-hybrydowe.html.

Lakiery hybrydowe na wakacje – znajdź swój styl!

Luźny, nieformalny styl? Z neonowymi odcieniami możecie być pewne, że nikt nie przejdzie obojętnie obok Waszej stylizacji. Wyrazisty, odważny charakter popularnych „neonów” powinien przypaść do gustu przede wszystkim kobietom, które nie boją się eksperymentów z wizerunkiem. Rekomendacje na lato 2019? Zdecydowanie neonowy zielony, żółty bądź różowy!

Jeśli jednak jesteśmy tradycjonalistkami, nie musimy zmieniać nagle swoich upodobań. Klasyczne „nudziaki” mogą wyglądać niezwykle atrakcyjnie również z letnią kreacją. Ich naturalny wygląd oraz uniwersalność sprawiają, że cieszą się one niesłabnącą popularnością od wielu lat, bez względu na porę roku.

Ostatni hit tego lata to natomiast lakiery hybrydowe z najnowszej kolekcji Nailfluencer od Indigo Nails - https://www.indigo-nails.com/pl,nailfluencer-collection.html. Seria inspirowana światem influencerów i magią internetu to idealny wybór dla kobiet wahających się między ekstrawagancją neonowych barw a zachowawczością paznokci w stylu nude. Na kolekcję Nailfluencer składa się 10 bardzo kobiecych lakierów hybrydowych w ciepłych odcieniach różu i fioletu, dzięki którym letnia stylizacja będzie prezentować wysublimowany look, który z jednej strony nie będzie cierpiał na schematyczność, a z drugiej uniknie niepotrzebnej krzykliwości.

Czy zainspirował Cię, któryś z powyższych stylów? Jeśli tak, konieczne podziel się z nami swoją wyjątkową stylizacją uzyskaną przy pomocy lakierów hybrydowych!

 

Artykuł partnera